تبلیغات
Gamers Helper - آموزش ریختن تم بر روی فلش مموری

همون طور که اکثرا اطلاع دارید ایکس باکس 360 قابلیت تعویض تم رو داره و میشه با دانلود کردن تم جدید و ریختن اون تو هارد یا فلش مموری تنظیم شده با دستگاه و انتقال اون به کنسول ازش استفاده کرد.


آموزش ریختن تم بر روی فلش مموری


در این آموزش به طریقه ی انتقال تم از طریق فلش مموری به کنسول پرداخته میشود.

اگر اولین بار است که از فلش مموری خود روی کنسول استفاده میکنید لازم است تا فلش مموری (USB) خود را configure کنید.مرحله ی اول – آموزش configure کردن USB

برای این کار ابتدا فلش مموری خود را از طریق PC فرمت کرده و به کنسول متصل کنید به بخش System Setting و سپس Memory رفته و اگر فلش مموری خود را به صورت صحیح متصل کرده باشید صفحه ی زیر را مشاهده میکنید:


وارد Memory Unit شده ، Customize را انتخاب کنید و حجم مورد نظر برای استفاده ی کنسول را انتخاب کرده و دکمه ی A را برای تایید فشار دهید.بعد از کمی صبر کردن پیغام پایان عملیات را مشاهده خواهید کرد.
مرحله ی دوم (اگر هارد ندارید میتوانید این مرحله را انجام ندهید.)

به قسمت Memory رفته و Hard Drive را انتخاب کنید.


حالا از روی هارد درایو به یک بخش دلخواه و البته کم حجم مانند Gamer Picture رفته و سپس باز زدن Y به قسمت Transfer Content وارد شده و Gamer Picture انتخابی را به USB خود Move کنید.حالا به داشبورد برگشته و فلش مموری را جدا کنید.

به همین سادگی مرحله ی Сonfigure کردن به پایان رسید و حالا میتونید فیلم یا موسیقی هاتون رو از طریق کنسول هم تماشا کنید و لذت ببرید ولی هنوز مرحله ی اصلی یعنی آماده سازی کنسول برای تعویض تم مونده پس به ادامه ی آموزش توجه کنید.مرحله ی سوم – کار با برنامه ی USBXTAFGUI

برنامه USBXTAFGUI v0.04 را از اینجا دانلود کنید.

USB خود را به PC متصل کنید و توجه داشته باشید که نباید USB دیگری به PC متصل باشد.همچنین دست به اطلاعات و فایل های درون USB که به صورت Hidden هستند و همان فایل های X360 هستند نزنید.

حالا برنامه ی USBXTAFGUI را اجرا کنید.به سربرگ File رفته و Open Device را انتخاب کنید.بعد از کمی صبر برنامه به شکل زیر خواهد شد:توجه:اگر شما مرحله ی دوم را انجام ندادید یعنی کنسول شما هارد نداشت باید از طریق گزینه ی New Folder یک پوشه ی جدید به نام Content بسازید با دابل کلیک وارد آن شده و پوشه ای دیگر با نام 0000000000000000 بسازید.

با دابل کلیک روی پوشه ها میتوانید به داخل آنها بروید.

با کلیک بر روی ... نیز میتوانید به عقب برگردیدمرحله ی آخر – آموزش ریختن تم

برنامه ی USBXTAFGUI را اجرا کرده و وارد پوشه ی Content و سپس 0000000000000000 شوید.روی New Folder کلیک کرده و یک پوشه ی جدید با نام FFFE07D1 بسازید و داخل این پوشه نیز یک پوشه ی دیگر با نام 00030000 بسازید.

یک تم دانلود کرده و آنرا Unzip کنید و وارد برنامه شده به آدرس زیر بروید:
Content\0000000000000000\FFFE07D1\00030000
سپس Inject را بزنید و تم مورد نظر را انتخاب و OK را بزنید تا عملیات پایان یابد.


دقت کنید که باید پوشه ی داخل پوشه ی 0000000000000000 از Content مورد نظر را انتخاب کنید و همچنین فایل تم شما باید در آدرس Content\0000000000000000\ و بعد از دو پوشه که اسم آنها به صورت عدد است قرار داشته باشد.برای مثال مانند تصویر زیر:حالا ففط کافیست USB خود را به کنسول متصل کرده و در بخش Change Theme یا Memory تم های جدید را مشاهده کنید.


لازم به ذکر است که این روش توسط خودم(Prince_M) روی دو کنسول تست شده و هیچ مشکلی ندارد.

ما جوانمرد هستیم: منبع(کاربر Prince_M)
توجه: گیمرز هلپر امینت اخلاقی و مذهبی و.. تبلیغ ها را تایید نمی کند و به ما مربوط نیست!

آرشیو مطالب
نظر سنجی
در حال حاضر با کدام بخش از مطالب این وبلاگ بیشتر حال(!) کرده اید؟؟!!

پیوند های روزانه
امکانات گیمرز هلپر
.:آخرین مطالب مارا در ایمیل خود دریافت نمایید:.

http://games2iran.persiangig.com/image/Gamers%20Helper/GIF../leacher.gif
http://games2iran.persiangig.com/image/Gamers%20Helper/GIF../online%20bazi%20konid.jpg