تبلیغات
Gamers Helper - بازی ایرانی فراسفر

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 22 دی 1390

بازی ایرانی فراسفر

بازی رایانه ای فرا سفر یک بازی رایانه ای در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که با همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای مراحل پیش تولید خود را طی می کند.

داستان بازی به ماجراهای دو برادر به نام های مهرزاد و مهرداد بر می گردد که در سرزمین طبرستان زندگی می کنند .آنها برای نجات هموطنان خود از قحطی و خشکسالی به کمک آنها می روند تا اینکه اتفاقی رخ می دهد و ماموریت سنگینی بر گردن آنها می افتد که باید آن را انجام دهند. آنها برای نجات سرزمین مادری درگیر داستان بازی می شوند و . . .

سبک بازی به صورت Hack & Slash می باشد که بازیکن توسط موس کنترل می شود. انتخاب بازیکن و شخصیت آن بر عهده کاربر می باشد که در ابتدای بازی مشخص می شود.بازی از دو بخش داستانی و اکشن تشکیل شده است.

این بازی با موتور NeoAxis در حال ساخت می باشد.

بازی فراسفر اولین بازی رایانه ای در سبک اکشن نقش آفرینی H&S در ایران می باشد که سعی می کند استاندارد سبک بازی های نقش آفرینی اکشن را حفظ کند و علاوه بر آن با خط داستانی جذاب سعی در جذب مخاطب دارد. بازی فراسفر از نظر داستانی دارای دو پایان متفاوت می باشد.

از عناصر گیم پلی در این بازی می توان به سیستم خرید و فروش، سیستم مبارزات تن به تن، سیستم ارتقای مهارت، سیستم سلاح سازی سفارشی و همچنین انجام ماموریت ها اشاره کرد.این بازی دارای دو شخصیت قابل بازی می باشد که کاربر می تواند در ابتدای بازی شخصیت مورد علاقه خود را برای بازی انتخاب کند که شخصیت ها به ترتیب Warrior  و Ranger می باشند.

این بازی و توسط شرکت نرم افزاری یگانه افزار پویا با همکاری بنیاد ملی بازیهای رایانهای در حال ساخت می باشد و تا کنون سه ماه از شروع پروژه می گذرد.

تریلر بازی:( تریلر بصورت اختصاصی برای دنیای بازی فرستاده شده)


دانلود:http://gamefa.org/trailer/01/Trailer_FaraSafar(gamefa.com).flv

سایت رسمی استودیو : www.duw-studio.ir

  - 
ارسال توسط aighost100
توجه: گیمرز هلپر امینت اخلاقی و مذهبی و.. تبلیغ ها را تایید نمی کند و به ما مربوط نیست!

آرشیو مطالب
نظر سنجی
در حال حاضر با کدام بخش از مطالب این وبلاگ بیشتر حال(!) کرده اید؟؟!!

پیوند های روزانه
امکانات گیمرز هلپر
.:آخرین مطالب مارا در ایمیل خود دریافت نمایید:.

http://games2iran.persiangig.com/image/Gamers%20Helper/GIF../leacher.gif
http://games2iran.persiangig.com/image/Gamers%20Helper/GIF../online%20bazi%20konid.jpg