تبلیغات
Gamers Helper - نکات برتر Diablo III

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 26 دی 1390

قطعاً Diablo III یکی از بزرگترین عناوین سال 2012 است که پیش بینی می شود امتیازات بسیار بالایی هم دریافت کند. قصد داریم 10 نکته برتر این بازی را بررسی کنیم.

 

به مرکز فانتزی خوش آمدید!

به لطف Skyrim در حال حاضر جو بازی های فانتزی خیلی بالا رفته و Diablo III هم قرار است یک دنیای فنتزی بزرگ داشته باشد که پر از قصه، هیولاهای افسانه ای، مأموریت و Lootهای فراوان است. در راستای موج Skyrim، بازی Diablo III در بهترین زمان عرضه می شود. البته امیداوریم بازی دوباره با تأخیر روبرو نشود. مخاطبان و منتقدین از بازی Bethesda خیلی استقبال کردند و پیش بینی می شود Diablo III هم از این قاعده مستثنی نباشد.

جیب هایتان را پر کنید

مضامین زیادی وجود دارند که سری Diablo را تعریف می کنند. سیستم Loot یکی از آن ها است. واقعاً نمی دانیم این حس از چیست، ولی همه می دانیم که دور زدن در سیاه چال های کثیف و تاریک و پیدا کردن سکه های طلا و تجهیزاتی که جان شما به آن ها وابسته است، حس وصف ناپذیری را به همراه دارد. همانطور که در نسخه بتای بازی مشاهده کردیم، سیستم Loot همچنان جالب و جذاب است. این کار بزرگترین پشتیبان برای شخصیت شما است. شما بدون Loot کردن، نمی توانید شخصیت خود را ارتقاء دهید و به قولی درجا خواهید زد.Loot  و بدست آوردن تجربه (Experience) در کنار هم، از شیرین ترین لذت های این بازی هستند.

مبارزه های اتفاقی

در دو Diablo قبلی Loot کردن، صندوقچه ها و دشمنان خیلی اتفاقی ظاهر می شدند. در Diablo III هم این موضوع وجود دارد. این نکته خیلی بزرگ است، چون به شدت میزان تکرار پذیری بازی را بالا می برد و ممکن است بارها و بارها یک مرحله را بروید، در حالیکه هر بار کاملاً متفاوت تر از قبل خواهد بود. این نکته یکی از برجسته ترین مضامین در بازی هایی مثل Diablo III ،Skyrim و Fallout 3 است که مردم سال های سال راجع به تجربیات خود در این بازی ها حرف می زنند. چنین موضوعی در نحوه پیشروی و کشتن دشمنان در Dark Souls هم وجود داشت. مثلاً مردم می پرسیدند: "چطور Moonlight Butterfly را کشتی؟" یا "چطور اولین اژدها را در Skyrim شکست دادی؟" این موضوع برای Diablo III هم وجود دارد.

یک داستان بزرگ

داستان این بازی 20 سال بعد از داستان نسخه قبل است. Diablo III قرار است عمیق ترین و بزرگترین داستان گویی این سری را داشته باشد که در مورد باز شدن دروازه های جهنم و بازگشت دکارد کین (Deckard Cain) است و حتی شایعه شده که قهرمان نسخه اول بعد از Lord of Destruction دیوانه شده است. تمام شیاطین بزرگ و از جمله خود Diablo در این بازی حضور دارند و وجود NPCهای بیشتر و داستان های کوچک بیشتر این بازی را از نظر داستانی به یک حماسه بزرگ تبدیل کرده است.

حمله تیمی

Diablo III دارای بخش چندنفره هم هست و می توانید تا 4 نفر هم Co-op بازی کنید و حتی مأموریت های اصلی بازی را هم به صورت Co-op بروید. این موضوع می تواند حس رقابت خوبی را بین بازیکن ها ایجاد کند. با ورود به سیستم Battle Arenas می توانید حسابی قدرت نمایی کنید. جدا از بخش Co-op سیستم Battle Arenas و بازی کردن در آن می تواند یک تجربه متفاوت برای کسانی که عاشق بخش چندنفره هستند، باشد.

تجارت واقعی

در Diabloهای قبلی قابلیتی وجود داشت که به وسیله آن می توانستید آیتم های درون بازی را در دنیای واقعی بفروشید. در قسمت سوم این کار در بخش Auction House انجام می شود و شما می توانید در هر لحظه، هر آیتمی که دارید را در این بخش قرار دهید و یا با دریافت Goldهای درون بازی یا با پول واقعی آن را به شخص دیگری بفروشید. این سیستم خیلی جالب است و شما را تشنه پیدا کردن آیتم های جدید می کند و واقعاً این حس را در بازیکن ایجاد می کند که آن ها بخشی از این دنیای فانتزی هستند.

به دنبال سرگروه

در این بازی کسانی هستند که به دنبال شما می آیند که به 3 گروه Enchantress ،Scoundrel و Templar تقسیم می شوند. هر کدام از آن ها بنا به کلاس خود به شما کمک می کنند. اگر با سیستم Henchmen در Diablo II آشنا باشید، متوجه این موضوع خواهید شد. این Followerها عمق بیشتری به مبارزات می دهند و در نبردهای سخت خیلی کارآمد خواهند بود. هر کدام از آن ها شخصیت و داستان خود را دارند. آن ها با شما Level Up می شوند و سلاح ها و مهارت های جدید بدست می آورند. شما حتی می توانید از تجهیزات خود به آن ها بدهید تا بهتر در کنار شما مبارزه کنند. حتی معدنچی هایی هم در طول بازی شما را همراهی می کنند و می توانند با باز کردن راه های مختلف تجهیزات جدید را برای Loot کردن مهیا کنند و حتی تجهیزات شما را ارتقاء می دهند.

کلاس های مختلف

Diablo III دارای 4 کلاس جدید برای انتخاب شخصیت است که از Monk ،Wizard ،Demon ،Hunter تشکیل شده اند و البته Doctor و Barbarian هم همانند Diablo II در بازی هستند. هر کدام از این کلاس ها قابلیت های متفاوتی دارند و می توان تاکتیک های فوق العاده ای را در مبارزات با استفاده از این کلاس ها اجرا کرد. این موضوع در بخش Co-op جالب تر هم می شود. مثلاً می توانید ضربات از راه دور Demon Hunter را با ضربات نزدیک Barbarian ترکیب کنید و صدمات سنگینی به دشمن وارد کنید و در همین حین جانور همراه Doctor می تواند در مبارزات حواس دشمنان را پرت کند و Wizard هم با وردهای احیا کننده به سلامتی گروه کمک کند.

ظاهری خیره کننده

Diablo III از نظر بصری خیره کننده است، ولی بعضی ها از اینکه Blizzard از طراحی های شخصیت هایی مثل World of WarCraft برای این بازی استفاده کرده، شاکی هستند، ولی این موضوع خیلی احمقانه است. تصور کنید چه تعداد از طرفداران WoW می تواند از همین طریق با Diablo III آشنا بشوند. این یک حرکت هوشمندانه بوده و واقعاً در دنیای سه بعدی بازی این شخصیت ها خیلی زیبا هستند.

یک لذت عظیم

Diablo III چه از نظر فروش و چه از نظر امتیازات عظیم خواهد بود، ولی این موضوع در مورد طولانی بودن آن هم صدق می کند. تازه Expansionهای متعدد بازی را هم در نظر بگیرید. داستان اصلی بازی از 4 بخش تشکیل شده و هر چقدر که بازی را بیشتر بروید، بیشتر به عظمت آن پی خواهید برد. این یک بازی با ارزش است که Blizzard نزدیک به 11 سال روی آن کار کرده و ماه ها و شاید هم سال ها شما را سرگرم خواهد کرد.


جوانمردی : منبع : سایت پردیس گیم

[هرگونه کپی برداری از این مطلب بدون ذکر منبع، اشکال دارد(!) و نامـــــــــــــردی به حساب می آید!!!!]
  - 
ارسال توسط محمد جواد فراهی
توجه: گیمرز هلپر امینت اخلاقی و مذهبی و.. تبلیغ ها را تایید نمی کند و به ما مربوط نیست!

آرشیو مطالب
نظر سنجی
در حال حاضر با کدام بخش از مطالب این وبلاگ بیشتر حال(!) کرده اید؟؟!!

پیوند های روزانه
امکانات گیمرز هلپر
.:آخرین مطالب مارا در ایمیل خود دریافت نمایید:.

http://games2iran.persiangig.com/image/Gamers%20Helper/GIF../leacher.gif
http://games2iran.persiangig.com/image/Gamers%20Helper/GIF../online%20bazi%20konid.jpg